Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to dzień niezwykły, pełen uśmiechów, wzruszeń i radości a wiersze, piosenki i życzenia to najpiękniejszy prezent jaki dzieci mogą ofiarować swoim  Dziadkom w tym Dniu.
W naszym przedszkolu ta wspaniała uroczystość odbyła się 31 stycznia. Gości powitała Pani dyrektor przedszkola mgr Halina Kożuch składając najserdeczniejsze życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom. W trakcie uroczystości goście mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych -  tańcu, śpiewie, wierszach i kolędach granych samodzielnie na keyboardzie. Starszaki w strojach krakowskich zaprezentowały program artystyczny pt „Hej od Krakowa jadę",  następnie w formie montażu poetycko - muzycznego złożyły wzruszające życzenia. Po przedstawieniu przedszkolaki wręczyły swoim Babciom i Dziadkom piękne upominki i zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.  Dzieci dostarczyły wiele radości i wzruszenia swoim Dziadkom i na pewno ten dzień na długo pozostanie w Ich pamięci.
Dodano: 01.02.2013, oddzial: Słoneczka

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr