BAL KARNAWAŁOWY

Dziś odbył się Bal Karnawałowy wszystkich grup przedszkolnych. Przedszkolaki oraz ich Panie bawiły się w kolorowej scenerii w sali pełnej balonów i karnawałowych dekoracji. Na balu nie zabrakło: policjantów, strażaków, piratów, księżniczek, spidermenów i innych przebierańców, którzy pląsali do skocznej, rytmicznej, tradycyjnej  muzyki. Nie zabrakło również nowoczesnych hitów takich jak np. utwór " Ona tańczy dla mnie", która poderwała do tańca nawet zmęczonych uczestników balu. Wspólne zabawy  sprawiły dzieciom wiele radości. Dzieci tańczyły w kole, z balonami. Radości i emocji było mnóstwo! Wszystkie dzieci  bardzo długo czekały na ten dzień, a kiedy w końcu nastał fantastycznie się bawiły.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do galerii zdjęć w poszczególnych grupach przedszkolnych.
Dodano: 12.02.2013, Z zycia przedszkola

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr