"Witamy wiosnę - zimą"

Tegoroczne powitanie wiosny przez dzieci z naszego przedszkola miało wyjątkową oprawę. Starszaki przygotowały i przedstawiły młodszym dzieciom inscenizację teatralną pt. „Paziowie wiosny”  oraz wykonały układ taneczny do utworu J. Straussa „Feuerfest” op. 437 – „Polka Francaise.” Trzeba przyznać, że przedszkolaki długo się do niego przygotowywały. Uroczystość miała finał w przedszkolnym ogrodzie. Kukła Marzanny symbolizująca zimę, została posadzona na drzewie, aby wiatr zabrał ją hen daleko. Przedszkolaki żegnały zimę głośnymi okrzykami, radośnie śpiewając piosenki o wiośnie. Dzieci powróciły do swoich sal z szerokimi uśmiechami i nadzieją, że wreszcie zawita tak upragniona pora roku.

Dodano: 23.03.2013, oddzial: Słoneczka

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr