Powrót do przedszkola - procedury bezpieczeństwa

DRODZY RODZICE!

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego i powrotem do przedszkola pragniemy przedstawić Państwu obowiązujące w naszym przedszkolu procedury bezpieczeństwa podczas przyprowadzania i odbierania dziecka z przedszkola:
1. W szatni jednorazowo może przebywać 7 rodziców w maseczkach lub przyłbicach.
2. Pozostali rodzice będą czekali na wejście do przedszkola na zewnątrz zachowując 2 metrowy dystans między sobą.
3. Osoby przyprowadzające i odbierające dzieci po uprzednim sprawdzeniu temperatury będą mogły wejść tylko na szatnię rozebrać lub ubrać dziecko i przekazać pomocy nauczyciela.
4. Dziecko nie może z domu przynosić swoich zabawek i innych przedmiotów , w tym produktów do spożywania i picia.
5.  Przy wejściu do przedszkola umieszczono pojemnik z płynem dezynfekującym, z którego powinni korzystać wszyscy wchodzący do budynku. Ponadto wszyscy wchodzący do budynku powinni zakładać rękawiczki ochronne oraz zakrywać usta i nos.
6. Rodzicom  i dzieciom wchodzącym na teren przedszkola będzie mierzona temperatura ciała.

Poniżej został zamieszczony plik zawierający wszystkie procedury bezpieczeństwa obowiązujące w przedszkolu.
Dodano: 28.08.2020, Z zycia przedszkola

obr