Szkoła do Hymnu - uroczyste odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego

ŚŚwięto Niepodległości to szczególny dzień dla każdego Polaka.
Data 11 listopada i jej szczególne znaczenie znana jest nie tylko dorosłym.
Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej wiedzą
W tygodniu, w którym przypada Święto Niepodległości
w przedszkolu odbywają się zajęcia o tematyce patriotycznej.
Zajęcia mają na celu uwrażliwienie dzieci do poszanowania własnego kraju
oraz kształtowanie postaw patriotycznych.
Przedszkolaki nie tyko zdobywają podstawowe informacje na temat Polski i symboli narodowych, ale sumiennie przygotowują się do odśpiewania hymnu narodowego, by włączyć się w akcję MEN - #SzkołaDoHymnu.
W odpowiedzi na apel Ministra Edukacji Narodowej we wtorek 10 listopada
o symbolicznej godzinie 11:11 cała społeczność przedszkola
wspólnie zaśpiewała cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego.
Data 11 listopada i jej szczególne znaczenie znana jest nie tylko dorosłym. Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej wiedzą jakim bohaterstwem wykazali się nasi przodkowie, walcząc o wolność naszego kraju.
W tygodniu, w którym przypada Święto Niepodległości w przedszkolu
odbywają się zajęcia o tematyce patriotycznej.
Zajęcia mają na celu uwrażliwienie dzieci do poszanowania własnego kraju oraz kształtowanie postaw patriotycznych. Przedszkolaki nie tyko zdobywają podstawowe informacje na temat Polski i symboli narodowych, ale sumiennie przygotowały się do odśpiewania hymnu narodowego, by włączyć się w akcję MEN - #SzkołaDoHymnu. W odpowiedzi na apel Ministra Edukacji Narodowej we wtorek 10 listopada o symbolicznej godzinie 11:11 cała społeczność przedszkola wspólnie zaśpiewała cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego.
Dodano: 10.11.2020, Z zycia przedszkola

obr