Zakończenie roku w naszym Przedszkolu.

Dnia 25 czerwca 2021r. w naszym Przedszkolu odbyło się zakończenie roku - pożegnanie 6-latków). Cześć oficjalną uroczystości rozpoczęła Pani dyrektor mgr Halina Kożuch, która powitała wszystkich rodziców, nauczycieli oraz najważniejsze tego dnia przedszkolaków. Zgromadzeni mogli obejrzeć występy przedszkolaków, które żegnały się z naszym przedszkolem. Dzieci zaprezentowały z dumą hymn Miejskiego Przedszkola nr2, wiersze,piosenki oraz taniec nowoczesny, zachwycając widzów niecodziennymi strojami. Rodzice nagradzali występy gromkimi brawami. Na zakończenie przed wręczeniem upominków dla przedszkolaków głos zabrała Rada Rodziców. Gratulujemy jeszcze raz wszystkim absolwentom oraz życzymy spokojnych, bezpiecznych i udanych wakacji. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz relacji wideo, na stronie Facebook naszego przedszkola.
Dodano: 06.07.2021, Z zycia przedszkola

obr obr obr obr obr obr obr obr