Witamy jesień - zabawy twórcze

Ciesząc się jesienią nasze starszaki uczestniczyły w kreatywnych  zabawach plastycznych i ekspresyjnych  zabawach  ruchowych, które zachęcały do myślenia i aktywnego działania. Pełni twórczego zapału, wykorzystując jesienne skarby dzieci ćwiczyły wyobraźnię, bawiły się przy muzyce z wykorzystaniem chusty animacyjnej,  ilustrowały sylwetami treść  wiersza J. Brzechwy pt. „Na straganie”, rozpoznawały po dotyku owoce i warzywa w zabawie „Czarodziejski worek”. Angażując dziecięce zmysły i ciekawość układały rytmy z owoców i warzyw, wykonywały prace plastyczne z wykorzystaniem niekonwencjonalnych materiałów. Wszystkie prace zostały nagrodzone brawami i umieszczone na naszej wystawce w holu szkoły!
Fotoreportaż z przebiegu zajęć znajduje się w galerii naszej grupy. Zapraszamy do oglądania!
Dodano: 03.10.2013, oddzial: Słoneczka

obr