Witamy po wakacjach!

W PRZYTULNYCH SALACH,
PRZY MAŁYCH STOLIKACH
DZIECI SWE MIEJSCA ZAJĘŁY.
WITAJ PRZEDSZKOLE NASZE KOCHANE!
SZYBKO WAKACJE MINĘŁY...

Skończył się radosny dla wszystkich czas wakacyjnych zabaw i wypoczynku. Przed nami nowy rok szkolny. Przepełnieni letnimi wspomnieniami oraz nowym zapalem i siłami, przekroczyliśmy progi naszego przedszkola. Miło znowu spotkać kolegów i koleżanki, poznawać nieznane jeszcze bajki, wymyślać nowe zabawy... Szczególnie ciepło witamy w grupie "Smerfów" naszych nowych podopiecznych: Anetkę, Laurę, Marcina, Bartosza, Kamila i Mariusza, którym życzymy szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych przedszkolnych znajomości. Mamy nadzieję, że rozpoczynający się nowy rok szkolny, będzie bogaty w cenne doświadczenia i dostarczy wszystkim wiele satysfakcji i niezapomnianych wrażeń.

WSZYSTKIM NASZYM PRZEDSZKOLAKOM ŻYCZYMY DOBREJ ZABAWY I RADOŚCI PODCZAS POBYTU W PRZEDSZKOLU, A WAM, DRODZY RODZICE, ZADOWOLENIA I OWOCNEJ WSPÓŁPRACY!

wychowawczynie: Justyna Golonka, Zuzanna Mikołajczyk
Dodano: 15.09.2014, oddzial: Smerfy