Dzień Przedszkolaka

W poniedziałek, 22 września, od samego rana w naszym przedszkolu słychać było radosne śmiechy i okrzyki. Pieknie udekorowane sale, przedszkolaki w fantazyjnych strojach i fryzurach, tajemnicze miny pań - to wszystko zapowiadało, że wydarzy się coś niezwykłego. Okazja do świętowania była wyjątkowa, bo to przecież DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA! - święto ustanowione przez Sejm w celu podkreślenia wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci. W naszym przedszkolu dzień ten wypełniony był wesołymi zabawami, tańcami i konkursami. Nie zabrakło również dyskoteki przy radosnych przebojach Majki Jeżowskiej. Dzieci bawiły się wspaniale, o czym świadczą uśmiechnięte buzie uwiecznione na fotografiach. Mamy nadzieję, że miłe wrażenia z tego dnia na długo pozostaną w pamięci naszych kochanych przedszkolaków.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie przepięknych "wesołych i kolorowych" strojów dla dzieci. Dziękujemy również Radzie Rodziców za ufundowanie słodyczy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z obchodów Dnia Przedszkolaka zamieszczonych w galerii naszej grupy!

Dodano: 22.09.2014, oddzial: Smerfy

obr