Święto przedszkolaków już za nami!

Fajnie być przedszkolakiem ! Bo przecież „… wszystkiego, co naprawdę warto wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu…” R. Fulghum

W naszym przedszkolu już po raz drugi obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym dniu wspólnie z dziećmi w szczególny sposób świętujemy to, że są przedszkolakami oraz przypominamy im o roli przedszkola w ich rozwoju i zdobywaniu konkretnych umiejętności. Święto jest też dobrą okazją do tego, by zwrócić uwagę innych osób i instytucji na potrzeby dzieci w wieku przedszkolnym oraz na konieczność upowszechniania edukacji przedszkolnej. W Oddziałach Zamiejscowych przedszkola od samego rana panowała radosna atmosfera. Dzieci ubrane „śmiesznie i kolorowo” z niecierpliwością oczekiwały na przygotowane przez panie liczne atrakcje połączone z konkursami. Były wspólne tańce, śpiewanie piosenek i odgadywanie zagadek a radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczył o dobrej zabawie. Dzień Przedszkolaka dostarczył wielu pozytywnych wrażeń, zintegrował dzieci z wszystkich grup przedszkolnych i z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci!

Bardzo dziękujemy Rodzicom za przygotowanie wspaniałych i pomysłowych strojów dla dzieci oraz słodycze!

Dodano: 24.09.2014, oddzial: Promyczki

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr