Dzień Przedszkolaka

21 września w naszym przedszkolu po raz kolejny odbył się Dzień Przedszkolaka. Po krótkim wprowadzeniu i wyjaśnieniu dzieciom celu spotkania przedszkolaki ze wszystkich grup odśpiewały piosenkę „ Jestem sobie przedszkolaczek” oraz zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Kolejnym akcentem wspólnej zabawy były tańce przy wesołych przebojach.

Na zakończenie imprezy dzieci otrzymały od swoich pań upominki - ordery i cukierki.
Ogromną otrakcją w tym dniu dla przedszkolaków było obejrzenie teatrzyku kukiełkowego pt. "Kot w butach". Dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły losy bohaterów bajki.
Również tego dnia dzieci wzięły udział w profesjonalnej sesji fotograficznej, podczas której wykonano wszystkim zdjęcia portretowe oraz grupowe.

Dzień Przedszkolaka dostarczył naszym wychowankom wielu miłych wrażeń i na pewno będą je długo i ciepło wspominać. Radość i uśmiech na twarzach przedszkolaków to również nasza satysfakcja, pracowników przedszkola.

Dodano: 01.10.2015, Z zycia przedszkola

obr