Dzień Edukacji Narodowej w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Limanowej

14. 10 .2014 roku obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. To wyjątkowy dzień dla pracowników oświaty. Już od samego rana w przedszkolu panował odświętny nastrój,a o godz.10.00 wszyscy zgromadzili się w pięknie przystrojonej sali. Akademię przygotowały dzieci z oddziału V pod kierunkiem P. Agnieszki P. Edyty.
W budynku głównym zgromadziły się dzieci z pozostałych grup, i jak co roku zaproszeni emeryci i pracownicy przedszkola , aby obejrzeć przygotowany przez dzieci występ. Nasze przedszkole swoją obecnością zaszczyciła również Pani mgr Halina Waktor - kierownik wydziału oświaty Urzędu Miasta Limanowa która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom. Wszystkich emerytów, pracowników oraz gości powitała Pani Dyrektor, a następnie złożyła nauczycielom i byłym pracownikom serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Pani Dyrektor Halina Kożuch wręczyła Nagrody Dyrektora nauczycielkom; P Jolancie Gwiżdż oraz P. Joannie Załubskiej. , za wyróżniającą przynoszącą pozytywne efekty pracę dydaktyczno-wychowawczą. Życzyła dalszych sukcesów, pełnej satysfakcji z pracy zawodowej oraz szczęścia rodzinnego i osobistego. Udział w spotkaniu wzięła Pani Przewodnicząca Rady Rodziców Joanna Prędka - składając na ręce Pani Dyrektor życzenia dla wszystkich pracowników. Następnie dzieci zaprezentowały piękną akademię; były tańce, znane piosenki i wierszyki o nauczycielach. Na koniec uroczystości wszystkim pracownikom i zaproszonym gościom wręczono własnoręcznie wykonane przez dzieci i nauczycieli z Oddziałów Zamiejscowych laurki oraz piękne kwiaty.
Dyrekcja przedszkola zadbała o poczęstunek dla wszystkich pracowników i emerytów.
To było wspaniałe integracyjne spotkanie wszystkich pracowników przedszkola , tych byłych i obecnych oraz przedstawicieli Rady Rodziców.
Zapraszamy do ogladania zdjęć. Pełna fotogaleria z uroczystości znajduje się na naszym "Facebooku":)!!
Dodano: 14.10.2015, Z zycia przedszkola

obr obr obr obr obr obr obr obr obr