Akademia z Okazji Dnia Edukacji Narodowej

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie. W tym uroczystym dniu 6-latki zaprosiły gości na akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek oraz tańca. Pani Dyrektor złożyła wszystkim pracownikom i nauczycielom, byłym i obecnym piękne życzenia. Na dzisiejszej uroczystości mieliśmy przyjemność gościć Pana burmistrza Władysława Biedę oraz Panią przewodniczącą Rady Miasta Jolantę Juszkiewicz. Wszystkim pracownikom oraz zaproszonym gościom bardzo podobał się występ a dzieci obdarowały gości pięknymi upominkami.
Dodano: 13.10.2017, Z zycia przedszkola

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr