Pasowanie

Dzień 28 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z przedszkolem i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości brali udział rodzice dzieci oraz Pani Dyrektor. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki i taniec. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor Halina Kożuch dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania. Na koniec dzieci pochwaliły się rodzicom swoimi dyplomami a Pani Przewodnicząca Rady Rodziców poczęstowała maluszki słodką niespodzianką.
Dodano: 28.11.2017, Z zycia przedszkola

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr