Bal Karnawałowy 2018

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Tak też było w naszym przedszkolu! Dzisiaj odbył się bardzo długo wyczekiwany Bal Karnawałowy! Sale przedszkolne ozdobione kolorowymi balonami wypełniły się niecodziennymi gośćmi! Pomysłowość dzieci i ich rodziców nie miała granic! Stroje karnawałowe były niesamowite. Na balu, obok księżniczek, spidermanów, wróżek, postaci z ulubionych bajek pojawiła się także prawdziwa japońska księżniczka oraz niedźwiadek! Pani Dyrektor oraz wszystkie Panie w przedszkolu także były dzisiaj trudne do rozpoznania:) Pani Dyrektor powitała wszystkie dzieci oraz życzyła wesołej zabawy! Po barwnej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce, w rytm skocznej muzyki, które były przeplatane zabawami. Wiele radości sprawiła dzieciom zabawa z Minionkiem i tańce z balonikiem. Radosny, szeroki uśmiech na buźkach naszych pociech to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Pozostały wspomnienia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego balu karnawałowego!
Dodano: 12.01.2018, Z zycia przedszkola

obr obr obr obr obr obr obr obr