Dzień Babci i Dziadka 2018

Zimno na dworze ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery jest obchodzony w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka.
Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na twarzach wszystkich.
Tak też było w Naszym Przedszkolu, do którego licznie w ten dzień przybyli nasi najukochańszy dziadkowie. Pani Dyrektor Halina Kożuch gorąco powitała wyjątkowych gości i zaprosiła do obejrzenia części artystycznej. Każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny , w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy reprezentowały swoje umiejętności. Dzieci dla swoich dziadków przygotowały laurki.

Dodano: 24.01.2018, Z zycia przedszkola

obr obr obr obr obr obr obr obr obr