Dzień Mamy i Taty!

Dzieci z naszego przedszkola zaprosiły do siebie swoich rodziców na przedstawienia artystyczne z okazji ich święta. W ciągu kilku ostatnich dni wszystkie grupy przedszkolne zaprezentowały rodzicom swoje przedstawienia. Przedszkolaki bardzo się starały, żeby wierszem i piosenką podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Piosenki, tańce i wiersze dzieci trenowały wiele tygodni aby wszystko wypadło jak najpiękniej. I tak się chyba stało ponieważ brawom po występach nie było końca! Podczas przedstawień nie zabrakło też wzruszeń i ukradkiem ocieranych łez. Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności. Rodzicom życzymy Wszystkiego Najlepszego z okazji Waszego Święta!
Dodano: 24.05.2018, Z zycia przedszkola

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr