Ratownicy z AMK

Dzisiaj do naszego przedszkola przyjechali ratownicy z Auto Moto Klubu. Panowie ratownicy pokazali dzieciom jak prawidłowo wykonać pierwszą pomoc. Dzieci miały możliwość spróbować przeprowadzić resuscytację na prawdziwym manekinie! W nagrodę za świetnie wykonane ćwiczenia z udzielania pierwszej pomocy przedszkolaki otrzymały kolorowe odblaski zapewniające widoczność na drodze oraz balony! Następnie wszyscy udali się do przedszkolnego ogrodu gdzie dzieci mogły z bliska przyglądnąć się jak wyglądają samochody ratowników i zobaczyć sprzęt jakim dysponują. Największą atrakcją było przecinanie metalowych rurek. Każdy chętny przedszkolak mógł z pomocą pana ratownika użyć hydraulicznych przecinaków które służą do ratowania ludzi z wypadków samochodowych. Na koniec dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia w samochodzie ratowniczym. Serdecznie dziękujemy Panom Ratownikom z Auto Moto Klubu w Limanowej za to spotkanie! Przedszkolaki były zachwycone!
Aby zobaczyć pełną fotorelację z wydarzenia zapraszamy na naszego facebooka!
Dodano: 13.09.2018, Z zycia przedszkola

obr obr obr obr obr obr obr obr obr