Święto Anioła Stróża

2 października jest obchodzone Święto Aniołów Stróżów. Z tej okazji, co roku nasze przedszkolaki wybierają się do Kościoła Parafialnego w Limanowej p.w. Stanisława Kostki aby poświęcić swoje aniołki. Tak było też w tym roku i pomimo deszczowej pogody całe przedszkole wspólnie z Panią Dyrektor Haliną Kożuch wybrało się do kościoła.Tam przedszkolaki zaśpiewały piękne piosenki, których specjalnie na tą okazję się nauczyły a następnie ksiądz proboszcz Tadeusz Śmierciak pobłogosławił przyniesione aniołki oraz wręczył dzieciom obrazki z wizerunkiem Anioła Stróża. Dzieci otrzymały też pyszne cukierki które podobno specjalnie dla nich zostawił aniołek. Na koniec wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia w kaplicy poświęconej właśnie Aniołowi Stróżowi.
Dodano: 02.10.2018, Z zycia przedszkola

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr