Dzień Edukacji Narodowej

W naszym przedszkolu dnia 12.10.2018 odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: burmistrz miasta Limanowa: Pan Władysław Bieda, przewodnicząca rady miasta: Pani Jolanta Juszkiewicz, kierownik wydziału oświaty: Pani Halina Waktor, nauczyciele, obecni i emerytowani, pracownicy obsługi, oraz dzieci.
Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej. Powszechnie, dzień ten nazywany jest Dniem Nauczyciela.
W części oficjalnej głos zabrała dyrektor przedszkola Pani Halina Kożuch, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom przedszkola, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń. Burmistrz Władysław Bieda oraz Jolanta Juszkiewicz również złożył życzenia wszystkim pracownikom przedszkola, oraz kwiaty na ręce pani dyrektor.
W części artystycznej dzieci z grupy Mini Limanowianie tańcem, śpiewem i wierszem wyraziły swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów. Dzieci po raz pierwszy wystąpiły w zupełnie nowych tradycyjnych strojach limanowskich Lachów. Na zakończenie dzieci rozdały gościom własnoręcznie zrobione upominki.

Dodano: 14.10.2018, Z zycia przedszkola

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr