100 - lecie Odzyskania Niepodległości

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli: godła i biało – czerwonej flagi. Dlatego też 9 listopada 2018 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dzieci z grupy V i VI przedstawiły akademię wszystkim przedszkolakom, a także pracownikom przedszkola oraz zaproszonym rodzicom. Na naszej uroczystości mieliśmy przyjemność gościć Pana Burmistrza Władysława Biedę. Film z całej uroczystości można zobaczyć na serwisie You Tube. Link do filmu:

Dodano: 09.11.2018, Z zycia przedszkola

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr