Wigilia 2018

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszej przedszkolnej rodzinie przeżywamy go bardzo uroczyście. W dzień przedszkolnej Wigilii 21.12.2018 r., w każdej grupie i w całym przedszkolu od rana panowała radosna, ożywiona atmosfera.

O wyznaczonej  godzinie wszystkie grupy zebrały się w jednej sali  aby obejrzeć Jasełka przygotowane przez grupę dzieci starszych. Aktorzy – Aniołki, Królowie, Pasterze, Józef, Maryja,  przygotowane dekoracje i wspólny śpiew najpiękniejszych polskich kolęd wprawiły wszystkich w świąteczny nastrój. Po występach Pani Dyrektor Halina Kożuch złożyła  dzieciom, nauczycielom i wszystkim pracownikom przedszkola najlepsze  bożonarodzeniowe życzenia. Wszystkie grupy wróciły do sal, gdzie dzieci podzieliły się opłatkiem i złożyły sobie wzajemnie życzenia. Zasiadając do odświętnie nakrytego stołu, dzieci zapomniały o kłótniach, sporach i zmartwieniach, bo święta to przecież czas radości i wybaczania. Atmosfera była prawdziwie rodzinna, a odświętne stroje wszystkich podkreślały rangę tego dnia.

Dodano: 22.12.2018, Z zycia przedszkola