Dzień Babci i Dziadka

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery był obchodzony w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na twarzach wszystkich. Tak też było w naszym Przedszkolu, do którego licznie przybyli nasi najukochańsi dziadkowie. Pani Dyrektor przywitała naszych wyjątkowych gości i zaprosiła na występy. Każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny , w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy reprezentowały swoje umiejętności. Dzieci dla swoich dziadków przygotowały laurki i upominki. Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie! Z okazji Waszego Święta życzymy Wam wszystkiego najlepszego!
Dodano: 03.02.2019, Z zycia przedszkola

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr