I Miejsce w Triadzie Artystycznej!

I miejsce w Dziecięcej Triadzie Artystycznej! Jest nam bardzo miło poinformować, że nasze przedszkole zajęło I miejsce w ogólnym podsumowaniu Dziecięcej Triady Artystycznej! Triada jest konkursem talentów który już od lat 80tych organizowany jest w Limanowskim Domu Kultury. Przedszkolaki brały udział w konkursie: tanecznym, recytatorskim, wokalnym oraz zaprezentowały przedstawienie teatralne, we wszystkich kategoriach zajmując pierwsze lub drugie miejsca!🏆🏆🏆 Zgodnie z tradycją zwycięzcy triady zatańczyli na Limanowskim dniu dziecka oraz odebrali nagrodę główną! Serdeczne podziękowania dla Pań wychowawczyń za przygotowanie dzieci do występów: Justyny Twaróg, Faustyny Chudy oraz Jolanty Kulak.
Dodano: 04.06.2019, Z zycia przedszkola

obr obr obr obr