Pożegnanie przedszkolaków!

Dnia 19.06.2019 w odbyła się uroczystość pożegnania dzieci które kończą etap edukacji przedszkolnej i od września rozpoczną szkołę. Dzieci przygotowywały sie do uroczystej akademii wiele dni,ćwiczyły wiersze i piosenki a także nauczyły się tańczyć prawdziwego poloneza, którego wykonania mógłby pozazdrościć niejeden maturzysta! Pani Dyrektor Halina Kożuch podziękowała dzieciom i ich rodzicom za kilka lat współpracy i życzyła powodzenia w dalszej drodze. Swoje podziękowania dla pracy przedszkola, dla Pani Dyrektor i wszystkich Pań wychowawczyń złożyła również Przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Jolanta Piórkowska. Przedszkolaki otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola oraz pamiątkowe albumy.
Dodano: 24.06.2019, Z zycia przedszkola