Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 14. 10. 2019r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą przybyli zaproszeni goście: burmistrz miasta Limanowa – Pan Władysław Bieda, obecni i emerytowani nauczyciele, pracownicy obsługi oraz dzieci.
W części oficjalnej głos zabrała dyrektor przedszkola Pani Halina Kożuch, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom przedszkola, podziękowała za trud włożony w wychowanie młodego człowieka oraz zaangażowanie w jak najlepsze funkcjonowanie przedszkola. Burmistrz Władysław Bieda również złożył życzenia wszystkim pracownikom przedszkola, życząc dalszych sukcesów w pracy zawodowej.
W części artystycznej dzieci z najstarszych grup wierszem, śpiewem i tańcem wyraziły swoje podziękowanie i słowa uznania dla wymagającej pracy nauczyciela. Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły gościom własnoręcznie wykonane upominki.

Dodano: 15.10.2019, Z zycia przedszkola

obr obr obr obr obr obr obr obr