Razem na święta

Wizyta świętego Mikołaja

6 grudnia to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. W tym dniu do naszego przedszkola zawitał wyjątkowy gość, długo wyczekiwany przez dzieci. Przedszkolaki już od rana nasłuchiwały dzwoneczków świętego Mikołaja i  z niecierpliwością spoglądały na drzwi. Mikołaj jak zwykle nie zawiódł dzieci. Idąc przez ogród radośnie pozdrawiał  dzieci wypatrujące go przez okna. Po powitaniu przez Panią Dyrektor i zapewnieniu, że wszystkie dzieci były bardzo grzeczne obejrzał wykonane przez dzieci prace plastyczne związane z jego osobą. Następnie z ogromnym uśmiechem w towarzystwie aniołków udał się na spotkanie z najmłodszymi przedszkolakami. Maluszki dzielnie zaśpiewały przygotowaną piosenkę oraz chętnie rozmawiały z Mikołajem, zapewniając o swojej grzeczności. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i musiał się pożegnać, ponieważ czekały na niego jeszcze dzieci w pozostałych grupach. W każdej pięknie przystrojonej sali czekały na Niego uradowane dzieciaki z przygotowanymi piosenkami i wierszami. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Gość obiecał, że odwiedzi nasze przedszkole w przyszłym roku, a obdarowane wspaniałymi prezentami dzieci przyrzekły, że będą bardzo grzeczne.
Dodano: 08.12.2019, Z zycia przedszkola

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr