Razem na święta

Dzień Babci i Dziadka

„Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są Dziadkowie” - tymi słowami dzieci rozpoczynały uroczystości związane ze świętem Babci i Dziadka, które odbyły się w ostatnich dniach w naszym przedszkolu.
Mimo, że styczeń jest miesiącem pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto kochanych Babć i Dziadków. W dniach 23 i 24 stycznia nastał czas, w którym dzieci szczególnie pamiętały o swoich najbliższych, pragnąc obdarować ich uśmiechem, dobrym słowem i upominkami. W naszym przedszkolu zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Na wstępie Pani Dyrektor Halina Kożuch przywitała ciepłymi słowami wszystkich gości zgromadzonych w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej i zaprosiła do obejrzenia programu artystycznego przygotowanego przez poszczególne grupy. Mali artyści z przejęciem recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli, a najbliżsi mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Niejednej Babci i Dziadkowi łezka kręciła się w oku. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych Dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami.
To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości, czego dowodem były szczęśliwe i rozpromienione twarze dzieci i ich najbliższych.
Dodano: 25.01.2020, Z zycia przedszkola

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr